Edit

درباره ما

جراح – دندانپزشک زیبایی ایمپلنتولوژیست ایمپلنت دندان در دسترس همگان در مطب دندانپزشکی تخصصی کاشت ایمپلنت دندان ما درمان ایمپلنت را با ویژگی های زیر خواهید داشت : تاکید بر انجام خدمات بدون درد تاکید برخالی نماندن جلوی دهان و حفظ لبخند شما در طی مراحل ایمپلنت امکان کشیدن و کاشت همزمان ایمپلنت بدون جراحی انجام کار برای شما در راس ساعت تعیین شده قیمت های صفر تا صد از ابتدا شفاف کل کار ایمپلنت در سه جلسه

با ما تماس بگیرید

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

 • خانه
 • -
 • مرکز مجهز دندانپزشکی
 • -
 • بهترین متخصص ایمپلنت در تهران
 بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

وضعیت دندان و دهان ما همه بسیار متفاوت است و باید به روش های مختلف نگهداری شود. از این رو مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران که بتواند مشکل دندان ما را به درستی تشخیص دهد و راه حل کاربردی مورد استفاده قرار دهد ، بسیار مهم و اولویت توجه است. تعدادی ار انواع مختلف ایمپلنت دندان وجود دارد که می توان از آن ها برای درمان بیماران مبتلا به دندان های از دست رفته یا شکسته استفاده کرد. نوع مورد استفاده از انواع ایمپلنت ها به تخصص متخصص ایمپلنت در تهران بستگی دارد. بهترین ایمپلنت کار متخصص در تهران بر اساس معاینه کامل دهان و سابقه سلامت عمومی دهان و دندان شما اقدام به کاشت ایمپلنت می کند.

 

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

اول از همه بگم کاشت دندان به روش ایمپلت ، بهترین و ماندگار ترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. بهترین متخصص ایمپلنت تهران ، کسی است که بسته به سلامت استخوان فک و نیاز های خاص شما ، علاوه بر روش سنتی کاشت دندان چند مرحله ای ، برخی از گزینه های درمانی جایگزین را به کار می برد.  زمانی که جراح ایمپلنت در تهران پایه‌ های ایمپلنت را در استخوان فک بالا قرار می‌دهد، باید مراقب حفره‌های سینوسی هم باشد.

اگر که قصد دارید در تهران کاشت ایمپلنت دندان را انجام دهید ، مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت دندان دکتر هاشمی بهترین انتخاب است ; این مطب بیش از ۲۰ سال در زمینه ایمپلنت دندان به صورت تخصصی و سایر خدمات دندانپزشکی فعالیت دارد. از جمله ویژگی های این مرکز کاشت ایمپلنت دندان می توان به :

 •  مدیریت استریلیزاسیون و بهداشت

 • مدیریت کیفیت مواد مصرفی و تجهیزات

 • مدیریت زمان و صرف وقت کافی

 • کاهش تعداد جلسات مراجعه

 • تاکید بر انجام کار بدون درد

 • ارائه طیف متنوعی از قیمت های منطقی ومتعارف جهت ایمپلنتهای مشهور جهانی و سایر خدمات زیبایی و ترمیمی

 • ضمانت واقعی و پشتیبانی رایگان  کلیه خدمات انجام شده

 •  پرسنلی آموزش دیده، متعهد و ماهر

اگر که به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در تهران یا متخصص ایمپلنت در شریعتی هستی ، مطب دکتر هاشمی با به روزترین تجهیزات و لابراتوار ها آماده خدمت رسانی به شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه جراحی کاشت دندان و آگاهی از قیمت و هزینه ها ، با شماره ۲۲۲۲۵۲۵۱ – ۰۲۱ تماس بگیرید و در چت واتساپ با شخص دکتر در ارتباط باشید.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

چه زمانی به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران مراجعه کنیم؟

زمانی که به دلایل مختلف دندان های طبیعی از دست می روند ، کاشت دندان به روش ایمپلنت بهترین و ماندگارترین راه برای جایگزینی دندان های از دست رفته ست. زمانی که یک یا تعدادی از دندان های خود را از دست می دهید ، توصیه می شود هر چه زودتر اقدام به کاشت ایمپلنت کنید قبل از ینکه استخوان فک تحلیل رود و با تشکیل بیماری ها و عفونت های لثه ای ، بافت دهان تخریب شود.

 

انواع ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت های دندانی به سه دسته تقسیم می شوند :

ایمپلنت دندان کلاسیک

ایمپلنت دندان کلاسیک ۱۰ تا ۲۰ میلی متر طول و ۱ تا ۳ میلی متر قطر دارد. اغلب به شکل مخروطی با پایه پهن تر و انتهای نوک تیز گرد است. این ایمپلنت مانند هر پیچ دیگری دارای نخی است که به آن در استخوان فک ، ثبات می دهد. ایمپلنت دندان کلاسیک از معروف ترین انواع ایمپلنت هاست که توسط متخصص ایمپلنت در تهران مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت بالایی دارد.

 

ایمپلنت دندان کوتاه

ایمپلنت کوتاه به ایمپلنتی گفته می شود که طول آن کمتر از ۱۰ میلی متر باشد. این ایمپلنت ها در مواردی استفاده می شوند که بیمار حجم استخوان کافی برای قرار دادن ایمپلنت معمولی یا جلوگیری از پیوند استخوان یا پر شدن سینوس را ندارد. به طور متوسط، برای فک بالا، از هر دو بیمار، یک نفر نیاز به پیوند استخوان با ایمپلنت معمولی دارد و در اکثر این موارد، ایمپلنت کوتاه نیاز به پیوند استخوان را ندارد. ایمپلنت‌ های کوتاه گاهی پهن ‌تر هستند یا نخ برجسته ‌تری دارند.

ایمپلنت های کوتاه به همان اندازه ایمپلنت های معمولی ایمن و قوی هستند و در درازمدت به همان خوبی دوام می آورند در واقع، استحکام یک ایمپلنت به طول آن مربوط نمی شود، بلکه به قطر آن و سطح تماس ایمپلنت و استخوان مربوط می شود. ایمپلنت های کوتاه به برخی از بیماران امکان می دهد از پیوند استخوان خودداری کنند یا گاهی اوقات پیوند استخوان کوچک هنوز ضروری است اما اهمیت آن بسیار کمتر است.

 

ایمپلنت پایه

نوع دیگری از ایمپلنت است که هدف آن رفع نیاز به پیوند استخوان می باشد. این ایمپلنت کوتاه ‌تر نیست، بلکه بسیار طولانی ‌تر از ایمپلنت ‌های معمولی است که به آن اجازه می ‌دهد تا در عمق استخوان قرار گیرد. این نوع ایمپلنت گاهی ۵ سانتی متر طول دارد. ایمپلنت پایه به دلیل طول آن خطرات بیشتری را به همراه دارد: جراحی بسیار تهاجمی تر است و در صورت بروز عارضه نمی توان آن را به راحتی برداشت. به هردوی این دلایل، این نوع ایمپلنت تنها به عنوان آخرین راه حل توسط بهترین متخصص ایمپلنت در تهران مورد استفاده قرار می گیرد. جراحان زیادی در تهران هستند که از این تکنیک استفاده می کنند.

 

مدت زمان ایمپلنت دندان

زمان تقریبی ایمپلنت دندان (مرحله جراحی) ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت برای هر ایمپلنت است. همه اینها، از جمله تمایل کار آماده سازی (اسکنر سه بعدی، آماده سازی مواد و صفحه فنی، برنامه ریزی جراحی) و بررسی های مختلف بعد از عمل توسط بهترین متخصص ایمپلنت تهران ،حداقل به مدت ۳ روز برای مونتاژ سازه. علاوه بر این، اگر بیمار نیاز به کشیدن دندان یا مداخلات پیش بینی شده داشته باشد، درمان ایمپلنت دندان ممکن است تا ۲ جلسه فقط برای مرحله جراحی طول بکشد.

طول عمر ایمپلنت دندان

طول عمر ایمپلنت دندان مستقیماً با دقت شما در بررسی آنها مرتبط است. ایمپلنت دندان باید حداقل سالی یک بار بررسی شود. معاینه شامل ارسال عکس اشعه ایکس از ایمپلنت برای جراح متخصص ایمپلنت در تهران برای بررسی اینکه آیا تغییری در توده استخوانی اطراف ایمپلنت وجود ندارد. در صورت لزوم، جراح به شما توصیه می کند که برای انجام تعمیرات ایمپلنت به متخصص پریودنتیست مراجعه کنید، که شامل تمیز کردن اطراف ایمپلنت برای از بین بردن وجود باکتری است. تا زمانی که به دفعات بررسی ها احترام بگذارید و در صورت لزوم درمان های نگهدارنده را انجام دهید، ایمپلنت می تواند مادام العمر باقی بماند.

برای بررسی و نگهداری ایمپلنت ها، به جای سیمان گذاری دائمی (چسباندن) استفاده از سیستم ثابت پیچ (پروتز روکش یا پیچ دار) بسیار مفید است. این به دندانپزشک اجازه می دهد تا دندان مصنوعی یا روکش را برای دسترسی آسان به ایمپلنت باز کند. بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران کیست؟ مرکز تخصصی ایمپلنت کجا قرار دارد؟ متخصص ایمپلنت تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ سوالات رایجی که خیلی از شما بیماران عزیز دنبال جواب آنها می گردید ;  توصیه میکنم این قسمت از مقاله را با دقت بالا مطالعه فرمایید تا به طور کامل آنها را پاسخ دهیم.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران کسی است که موارد زیر را به درستی رعایت کند و در این زمینه سابقه بالایی داشته باشد:

 

معاینه دهان بیمار 

نخستین گامی که در فرایند کاشت ایمپلنت دندان صورت می گیرد ، معاینه دهان بیمار است. اینکه متخصص ایمپلنت در تهران شرایط لثه و استخوان فک بیمار را بررسی کند و تشخیص درستی دهد ، بسیار اهمیت دارد. متاسفانه برخی از همکاران به دلیل عدم تجربه کافی ، نظراتی خلاف آنچه که باید انجام شود ارائه می دهند که ممکن است برای بیمار دردسرساز شوند. معاینه مرکز تخصصی ایمپلنت تهران توسط دکتر هاشمی کاملا رایگان است و به صورت شفاف شما را از شرایط دندانی خود آگاه می کند.

 

صداقت و راستی در کار

یکی از استراتژی های مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت دکتر هاشمی ، شفافبت در قیمت و هزینه ها و از ابتدا دانستن همه مراحل کاریست. این حق بیمار است که از نوع و برند ایمپلنت ها و هزینه های جانبی اطلاع داشته باشد. همین مسئله به شدت مورد استقبال بیماران عزیز قرار گرفته و افتخار میکنیم که پیوند محکمی بین دکتر هاشمی و افراد بیمار به وجود آمده است.

 

انجام کار تا حد ممکن بدون درد

دکتر هاشمی ، بهترین متخصص ایمپلنت در تهران با بررسی وضعیت بیمار به خوبی می‌داند از کدام روش استفاده کند تا بیمار حین جراحی هیچ دردی را احساس نکند. در واقع یکی از استراتژی های مرکز تخصصی ایمپلنت دندان در تهران ، انجام کار تا حد ممکن بدون درد است تا بیمار در جراحی احساس راحتی کند.

 

داشتن مهارت کافی

یکی دیگر از ویژگی هایی که بهترین متخصص ایمپلنت در تهران داراست ، مهارت بالای او در جراحی کاشت دندان است. برند و کیفیت خوب ایمپلنت زمانی معنی پیدا می کند که به بهترین شکل ممکن در استخوان فک قرار داده شود. همچنین دکتر هاشمی موفق به اخذ مدرک فلوشیپ و مسترشیب از ICOI آمریکا شده و دارای تمامی گواهینامه های لازم برای ایمپلنت دندان به صورت تخصصی است.

 

معاینه ها بعد از کاشت دندان

شاید پیش خودتون فک کنید که کار بهترین متخصص ایمپلنت تهران تمام شده اما اینگونه نیست ; وظیفه اصلی متخصص ، معاینه دوره ای دندان های شما بعد از جراحی کاشت دندان است که مبادا به دلایل مخنلف دچار شکستگی ایمپلنت شوند. در برخی از موارد پیش آمده که بعد از جراحی کاشت ایمپلنت دندان ، بیمار احساس درد داشته و با معاینه متخصص ، علت آن تشخیص داده شده ست.

 

بهترین متخصص ایمپلنت در شمال تهران

اگر که به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در شمال تهران هستی ، مرکز تخصصی دکتر هاشمی در این محدوده قرار دارد. کادر مجرب و فعال مطب دکتر هاشمی بیش از ۲۰ سال به صورت تخصصی خدمات دندانپزشکی انجام می دهند و در محدوده شریعتی خدمات خود را ارائه می دهند. آدرس این مطب : ابتدای خیابان مینا ، ساختمان پزشکان سپهر ، طبقه سوم ، واحد ۶. بهترین مرکز تخصصی ایمپلنت دندان در شریعتی.

 

چرا انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در تهران اهمیت دارد؟

از آنجا که کاشت ایمپلنت دندان ماندگارترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته است ، پس انتخاب بهترین جراح ایمپلنت در تهران اهمیت بالایی دارد. به گفته دکتر هاشمی بهترین متخصص ایمپلنت در تهران ، شرایط دهانی بیمارن با هم تفاوت دارد و متناسب با آن باید جراحی صورت گیرد. از طرف دیگر ، قیمت و هزینه ایمپلنت دندان بالاتر از سایر روش های سنتی است ; متاسفانه برخی از همکاران به دلیل عدم تجربه کافی ، ایمپلنت دندان را برای بیمار انجام می دهند و بعد از گذشت مدتی ، بیمار در ناحیه فک درد دارد و ممکن است پایه ها دچار شکستگی شوند. بنابراین قبل از اینکه کاری کنید ، اول از همه به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران باشید.

 

نتیجه گیری

خب دوستان عزیز ، در این مقاله سعی کردیم بهترین متخصص ایمپلنت در تهران و ویژگی هایش را به شما معرفی کنیم. فقط این نکته رو بگم هنگام انتخاب درمان ایمپلنت دندان، مهم است که قیمت را در نظر بگیرید. اما مهمتر این است که جنبه فنی را نیز در نظر بگیرید زیرا طیف های مختلفی از مواد وجود دارد که کیفیت های مختلف و قیمت های متفاوتی دارند. کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه ، آرزوی هر فرد بیماری است که دندان های خود را از دست داده است و مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت دکتر هاشمی شما را به این هدف می رساند.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

تماس با ما: