Edit

درباره ما

جراح – دندانپزشک زیبایی ایمپلنتولوژیست ایمپلنت دندان در دسترس همگان در مطب دندانپزشکی تخصصی کاشت ایمپلنت دندان ما درمان ایمپلنت را با ویژگی های زیر خواهید داشت : تاکید بر انجام خدمات بدون درد تاکید برخالی نماندن جلوی دهان و حفظ لبخند شما در طی مراحل ایمپلنت امکان کشیدن و کاشت همزمان ایمپلنت بدون جراحی انجام کار برای شما در راس ساعت تعیین شده قیمت های صفر تا صد از ابتدا شفاف کل کار ایمپلنت در سه جلسه

با ما تماس بگیرید

مرکز کاشت ایمپلنت دندان اقساط

  • خانه
  • -
  • دسته بندی نشده
  • -
  • مرکز کاشت ایمپلنت دندان اقساط
 مرکز کاشت ایمپلنت دندان اقساط

امروزه شاهد پیشرفت شگرفی در عرصه دندانپزشکی هستیم که مشکلات بسیاری از بیماران را برطرف نموده است. ایمپلنت، روشی پیشرفته برای بازسازی کامل فک بالا و پایین است. با توجه به اینکه، انجام این جراحی می تواند هزینه بردار باشد بر آن شدیم تا در این مقاله به معرفی بهترین مرکز کاشت ایمپلنت اقساط بپردازیم. اگر شما نیز جزء متقاضیان انجام ایمپلنت هستید اما درمورد پرداخت هزینه ها نگرانید، توصیه می کنیم خواندن این مقاله را از دست ندهید. اما قبل از آن اجازه بدهید کمی بیشتر در مورد این عمل جراحی بدانیم.

 

ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان روش جراحی است که طی آن دندان های آسیب دیده با دندان های مصنوعی، جایگزین می شوند. به عبارت دیگر ریشه ‌های دندان از طریق پایه ‌های فلزی پیچ مانند به دندان های مصنوعی متصل می گردند.

به طور کلی، جراحی ایمپلنت ، روش جایگزین بسیار کارآمدی برای پروتز ها یا بریج کاری ها محسوب می شود.  این روش به ویژه زمانی که فقدان ریشه‌ های طبیعی دندان اجازه نمی ‌دهد پروتزهای مصنوعی یا دندان‌ های بریج ‌کاری جایگزین شوند، می ‌تواند گزینه‌ پیشنهادی خوبی  باشد.

 

مرکز کاشت ایمپلنت اقساط در شریعتی

اگر که دنبال یه مرکز کاشت ایمپلنت اقساط در شمال تهران هستی ، مطب دکتر هاشمی جزء یکی از بهترین مراکز کاشت ایمپلنت در شریعتی به شمار می رود. صادقانه بگم ، هزینه ایمپلنت دندان بالاست و شاید خیلی از شما بیماران عزیز از پس آن برنیایید. در این راستا مطب دکتر هاشمی که تنها مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت دندان می باشد ، طرح اقساطی بودن را برای بیماران فراهم کرده تا مشکلی برای پرداخت قیمت ایمپلنت نداشته باشند.

 

اهمیت ایمپلنت اقساط

همانطور که گفته شد، ایمپلنت های دندان مدت هاست که به عنوان بهترین راه برای پوشاندن دندان های شکسته و از دست رفته یا حمایت از بریج ها، تاج ها و پروتز ها در نظر گرفته می شود. با این حال، از آنجایی که ایمپلنت های دندانی معمولاً به عنوان یک روش داوطلبانه (غیر ضروری) طبقه بندی می شوند، بیمه دندان شما ممکن است هزینه این عمل را پوشش ندهد. بنابراین، مهم است که به دنبال بهترین مرکز کاشت ایمپلنت اقساط باشید که به صورت دوره ای هزینه ها را دریافت می کنند.

 

بهترین مرکز کاشت ایمپلنت اقساط

انتخاب بهترین مرکز کاشت ایمپلنت به چندین عامل کلیدی بستگی دارد. از جمله:

  • سابقه و تخصص جراح دندان پزشکی
  • مواد اولیه مورد استفاده
  • ارزیابی های قبل از جراحی
  • گزارش نمونه کار های قبلی

مطب دکتر هاشمی ، بدون شک بهترین مرکز کاشت ایمپلنت اقساط در شریعتی و محدوده شمال تهران می باشد و بیبش از ۲۰ سال در این زمینه فعالیت مستمر دارد.

 

کدام دندان ها نیاز به ایمپلنت دارند؟

دندان‌ هایی که بخش قابل توجهی از آنها به دلیل سایش، شکستگی یا پوسیدگی از دست رفته اندو همچنین  دندان‌ هایی با مقادیر زیاد پرکننده، کاندیدای مناسبی برای استفاده از لمینت چینی نیستند، زیرا لمینت‌ های دندان فقط ظاهر را بهبود می‌ب خشد، و دندان ‌ها را تقویت نمی‌ کند. اگر دندانی که لمینت دندان روی آن قرار می گیرد به اندازه کافی قوی نباشد که از خم شدن جلوگیری کند، ممکن است به مرور زمان ترک بخورد یا بشکند. در چنین مواردی روکش تاج راه حل بسیار مناسب تری است.

 

هزینه ایمپلنت دندان از یک بیمار تا بیمار دیگر متفاوت است

وقتی صحبت از ایمپلنت دندان می شود، رایج ترین سوالی که ذهن بیماران را در گیر می کند این است که هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟ بهتر است بدانید که هزینه ایمپلنت دندان برای هر فرد، بسته به نیاز وی متفاوت خواهد بود. بهتر است ابتدا به پزشک مراجعه کنید تا با معاینه دقیق وضعیت دندان شما، هزینه تقریبی را تخمین بزند. خوشبختانه اکثر پزشکان به منظور عدم فشار مالی بر بیماران، امکان پرداخت اقساط را فراهم آورده اند. به این ترتیب شما می توانید به ایمپلنت اقساط یا یاز سازی کامل فک اقساط دست یابید.

مرکز کاشت ایمپلنت اقساط

عوامل موثر بر هزینه ایمپلنت اقساط

فرقی نمی کند که شما به صورت نقدی یا اقساطی اقدام به پرداخت هزینه های جراحی نمایید. به هر حال یک سری عوامل به طور مداوم بر هزینه های ایمپلنت تاثیر گذار هستند. از جمله:

> تعداد ایمپلنت های مورد نیاز

در حالی که یک دندان تنها به یک ایمپلنت به عنوان گزینه جایگزین نیاز دارد، ممکن است تعدادی از آنها برای بازگرداندن لبخند طبیعی شما مورد نیاز باشد. برعکس، با افزایش تعداد ایمپلنت های مورد نیاز، هزینه نیز افزایش می یابد. علاوه بر این، اگر یک پل یا پروتز نیاز به جایگزینی داشته باشد، تعداد ایمپلنت ‌های مورد نیاز برای ایمن کردن و پشتیبانی از آن پروتز ها نیز بر هزینه ‌های مربوط به این روش تأثیر می‌ گذارد.

> روش‌ های دیگری ممکن است مورد نیاز باشد

مسئله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که اگر فک در اثر از دست دادن دندان آتروفی یا کوچک شده باشد، به خصوص اگر مدتی از از دست دادن دندان گذشته باشد، ممکن است به پیوند استخوان نیاز داشته باشید. برای ایجاد پایه مناسب به ایمپلنت، مراحل پیوند استخوان مورد نیاز است. عوامل دیگری که در نظر گرفته می شوند، محل قرارگیری اعصاب و سینوس ها در رابطه با جراحی است.

> کشیدن دندان عفونی

همراه با پیوند استخوان، رایج ‌ترین روشی که قبل از نصب ایمپلنت‌ های دندانی شما لازم است، کشیدن دندان ‌هایی است که ممکن است «مرده» یا عفونی شده باشند. بیماری پریودنتال می تواند با پوسیدگی یا لق شدن دندان های شما را به خطر بیندازد. هنگامی که این اتفاق افتاد، آن دندان ها باید قبل از عمل ایمپلنت دندان کشیده شوند.

> کیفیت و نوع ترمیم

نوع دندان مصنوعی یا تاج انتخاب شده به تعداد دندان هایی که نیاز به تعویض دارند بستگی دارد. بعلاوه، کیفیت مواد انتخاب شده می تواند بر هزینه عمل تاثیر بگذارد. انواع مختلفی از مواد اکریلیک و چینی با کارایی بالا وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید که همه آنها هزینه های متفاوتی دارند.

 

ویژگی های مرکز کاشت ایمپلنت اقساط دکتر هاشمی

به لطف پروردگار ، مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت دندان دکتر هاشمی در شریعتی همیشه رضایت و راحتی مشتری را هدف اول خود دانسته و در این راستا کار های زیادی هم صورت گرفته. از جمله این کار ها ، می توان به اقساطی بودن کاشت ایمپلنت اشاره کرد که کمتر کلینیک دندانپزشکی را می توان پیدا کرد که به صورت اقساطی ، عمل جراحی ایمپلنت دندان را انجام دهد. از دیگر اقدامات انجام شده ، مشاوره صفر تا صد رایگان و شفاف به بیمار و به کارگیری بهترین برند های ایمپلنت دندان برای اوست. در این مقاله یکی از بهترین مراکز کاشت ایمپلنت اقساط به شما معرفی شد; برای کسب اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید و در واتساپ ، با خود شخص دکتر صحبت کنید.

 

تماس با ما: