هزینه ایمپلنت

 هزینه کامل ایمپلنت و روکش دندان

دندانپزشک متخصص کاشت ایمپلنت دندان ,  پیوند  سینوس فک و

بازسازی استخوان

دارای فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت و پروتز از ICOI امریکا 

هزینه کامل ایمپلنت و روکش دندان, کاشت ایمپلنت, کاشت دندان, دندانپزشک کاشت ایمپلنت دندان, کاشتن ایمپلنت, کاشتن دندان, دندانپزشک کاشتن ایمپلنت دندان, پیوند استخوان فک, پیوند سینوس فک, پیوند استخوان سینوس فک, بازسازی استخوان تحلیل رفته, بازسازی سینوس فک, رفع تحلیل فک دندانپزشک ایمپلنت دندانکاشت ایمپلنت, کاشت دندان, دندانپزشک کاشت ایمپلنت دندان, کاشتن ایمپلنت, کاشتن دندان, دندانپزشک کاشتن ایمپلنت دندان, پیوند استخوان فک, پیوند سینوس فک, پیوند استخوان سینوس فک, بازسازی استخوان تحلیل رفته, بازسازی سینوس فک, رفع تحلیل فک دندانپزشک ایمپلنت دندان، بیاضه

چه فاکتورهای بر قیمت ایمپلنت دندان تأثیرگذار است؟ 


بسیاری از بزرگسالان یک یا چند دندان از دندان‌های دائمی خود را در دوره‌ای از زندگی از دست می‌دهند. افتادن دندان‌ها بیش از یک مشکل زیبایی است زیرا فاصله بین دندان‌ها می‌تواند منجر به کج شدن یا جابجایی دندان‌ها، از بین رفتن استخوان‌ها و کاهش اعتماد به نفس شود. ایمپلنت‌های دندانی یک روش عالی در بسیاری از موارد است و اگر به درستی از آن مراقبت شود مادام‌العمر در دهان باقی می‌ماند. این ۷ عامل بر هزینه نهایی کاشت ایمپلنت‌های دندانی تأثیر می‌گذارد.

قیمتتعداد جایگذاری‌ها 

جایگزینی چندین دندان هزینه‌ای بیشتر از ترمیم یک دندان دارد. بسته به پیکربندی دهان و سلامت دندان‌ها و لثه شما می‌توانید به طور همزمان یا طی چند جلسه تحت عمل کاشت ایمپلنت قرار گیرید.

محل دندان

هر دهان متفاوت بوده و نیازهای درمانی منحصر بفردی دارد. انواع مختلف دندان‌ها نیاز به تنظیمات کمی در انجام فرایند برای دست‌یابی به نتایج مطلوب دارند. زاویه دندان‌های جلویی بسیار مهم است زیرا باید با خط فک سازگار باشد تا لبخند شما زیبا شود. درمان برخی عارضه‌ها به کار بیشتری نیاز دارند که می‌تواند بر هزینه‌ها تأثیر داشته باشد.

تراکم استخوان 

برای موفقیت‌آمیز بودن کاشت ایمپلنت‌ها باید استخوان کافی برای نگه داشتن پست تیتانیومی وجود داشته باشد. در صورتی که تراکم استخوان کم باشد نمی‌توان از این روش درمانی استفاده کرد و باید کارهای مقدماتی بیشتری برای اطمینان از موفقیت‌آمیز بودن درمان و جایگزینی دندان انجام شود.

نیاز به کشیدن دندان 

اگر دندانی که باید جایگزین شود هنوز نیفتاده باشد و از دهان خارج نشده باشد باید آن را کشید که نیاز به یک فرایند جداگانه‌ای دارد و باعث افزایش هزینه‌ها می‌شود.

سلامت عمومی دهان و دندان

بیمارانی که از بیماری‌های لثه یا بیماری‌های دهانی دیگر رنج می‌برند باید تحت درمان قرار گیرند تا سلامت دهان و دندان آنها بازگشته و احتمال موفقیت‌آمیز بودن عمل کاشت ایمپلنت‌های دندانی افزایش یابد.

میزان تبحر و تجربه جراح دندانپزشک 

هر چه جراح دندانپزشک تجربه و تحصیلات بیشتری داشته باشد، دستمزد بیشتری نیز دریافت می‌کند. آرامش ذهنی شما در زمان دریافت بهترین خدمات، ارزش پرداخت هزینه‌های بیشتر را دارد. فرایند جراح دندانپزشک شدن طولانی و دشوار است. جراحان باید برای دریافت مجوز دو بخش از بورد ملی دندانپزشکی را بگذرانند. برای کاشت ایمپلنت‌های دندانی، جراح دهان و دندان باید تحت آموزش‌های زیادی در خارج از دانشکده دندانپزشکی قرار گیرد که شامل ۴ تا ۶ سال رزیدنتی پس از اتمام دانشگاه است. برخی جراحان دهان و دندان دو رتبه دارند بدان معنی که آنها دانشگاه پزشکی را پس از دانشگاه دندانپزشکی به اتمام رسانده‌اند. فقط پس از گذراندن این دوره‌ها آنها می‌توانند در امتحانات دریافت مجوز شرکت کنند. جراحان دهان و دندان باید هر ۱۰ سال دوباره تأیید شوند تا بتوانند مجوز خود را حفظ کنند.

اسکن‌ها

قبل از کاشت ایمپلنت‌های دندانی، جراح دندانی از دهان و دندان‌های شما به وسیله اشعه ایکس عکس‌برداری می‌کند. سی تی اسکن به جراح این امکان را می‌دهد که استخوان‌های فک را بررسی کرده تا ببیند که آیا برای کاشت ایمپلنت مناسب هستند یا نه. آنها همچنین به جراح در پیش‌بینی و پیشگیری از عوارض جراحی کمک می‌کنند.

تمامی قیمت های فعلی به روز و مربوط به سال ۱۳۹۷ می باشد

کاشت فوری دندان در دسترس همگان

در مطب دندانپزشکی تخصصی کاشت ایمپلنت دندان ما درمان ایمپلنت را با ویژگی های زیر خواهید داشت :

تاکید بر انجام خدمات بدون درد

تاکید برخالی نماندن جلوی دهان و حفظ لبخند شما در طی مراحل ایمپلنت

امکان کشیدن و کاشت همزمان ایمپلنت بدون جراحی

انجام کار برای شما در راس ساعت تعیین شده

قیمت های صفر تا صد از ابتدا شفاف

کل کار ایمپلنت درپنج جلسه

دسترسی دائمی آنلاین تلگرام

wifi رایگان

پارکینگ رایگان برای بیماران  

ویزیت رایگان

قیمت هایی با کمترین مبلغ به علت خرید عمده از نمایندگی ها و اعمال تخفیف زیاد در اجرت پزشک (که سهم زیادی از هزینه ها را نظیر دیگر کار های دستی اجرت تشکیل میدهد)  

انجام کار در ۴۰ روز تا ۴ ماه بسته به نوع ایمپلنت انتخابی و کلا در ۳ مرحله کشیدن و نصب پایه و قالبگیری و تحویل دندان

با تاکید زمانبندی برای مراجعین خارج از کشور 

 

سرویس های جدید مطب ساخت روکش های تمام سرامیک  تمام کامپیوتری با جدیدترین تکنولوژی دنیا ایمکس زیرکونیوم زولید آی پی اس با اسکن دیجیتالی و کد کم 

و انجام تمامی درمان های عمومی شامل: 

 عصب کشی ، پرکردن ، انواع روکش های سرامیکی ،جرمگیری ، بیلیچینگ (روشن کردن دندانها) وخدمات دندانی اطفال توسط همکاران 

ساعات ویزیت مطب ما با هماهنگی با پذیرش

به شماره ۰۲۱۲۲۲۲۵۲۵۱ 

جهت خدمات ایمپلنت هر روز بین ساعت ۱۷ تا ۱۸  و جهت خدمات عمومی روزهای شنبه  و سه شنبه از ساعت ۱۷ الی ۱۸ با یک عدد رادیوگرافی تمام فک بنام OPG میباشد.آدرس ما در پایین صفحه می باشد.

 

جهت مشاوره خدمات انواع ایمپلنت و زمان و هزینه ها در واتساپ بر روی عکس زیر کلیک نمایید

وجهت مشاوره خدمات انواع ایمپلنت و زمان و هزینه ها در اینستاگرام بر روی عکس زیر کلیک نمایید

وجهت مشاوره خدمات انواع ایمپلنت و زمان و هزینه ها در تلگرام بر روی عکس زیر کلیک نمایید

جهت مشاوره خدمات عصب کشی و پرکردن و روکش دندان ها و زمان و هزینه ها در تلگرام بر روی عکس زیر کلیک نمایید

ایمپلنت هاي اریجینال معتبر

شناخته شده جهانی

همچون نمایشگاهی از ایمپلنت های مختلف 

با قيمت هايي متناسب با

هر بودجه و با ضمانت در خدمت شماست.

 

جهت مشاهده لیست قیمت برندهای ایمپلنت د رمطب ما

روی عکس زیر کلیک نمایید 


کاشت ایمپلنت, کاشت دندان, دندانپزشک کاشت ایمپلنت دندان, کاشتن ایمپلنت, کاشتن دندان, دندانپزشک کاشتن ایمپلنت دندان, پیوند استخوان فک, پیوند سینوس فک, پیوند استخوان سینوس فک, بازسازی استخوان تحلیل رفته, بازسازی سینوس فک, رفع تحلیل فک دندانپزشک ایمپلنت دندان

 

در بیشتر مواردی که شرایط استخوان مناسب باشد ، کشیدن همزمان با قراردادن پایه انجام می شود

همچنانکه عزیزان ساکن خارج از کشور مطلع اند تفاوت قیمت محسوس ایمپلنت در داخل و خارج از کشور بعلت اجرت بالای دستمزد جراحی در خارج از کشور میباشد 

  

در بیشتر موارد ی که شرایط استخوان مناسب باشد ، کشیدن همزمان با قراردادن پایه انجام می شود

 

 جدول قیمت خدمات عمومی

ایمپلنت های لیست بالا همه از شناخته شده ترین ایمپلنت ها با سابقه ایچندین ساله اند فرق ایمپلنت ها در مدت زمان حضور ،سابقه و کیفیت عملکرد، شهرت کمپانی توانمندی کشور سازنده نوع آلیاژ تیتانیوم و درصد ترکیب نوع طراحی رزوه ها و تعداد مراحل و نوع اسید شویی های نهایی تولید و نحوه نشست ایمپلنت و تعداد جلسات و زمان و قابلیت های خاص و امکانات پیش بینی شده در بعضی برند ها در مرحله ساخت روکش ایمپلنت میباشد که ما در این بین اولین پیشنهادمان ایمپلنت های سویسی ITI   و SPI سپس بقیه موارد میباشد که جهت مطالعه و تحقیق بیشتر در پایین همین صفحه لینک سایت کمپانی های سازنده ایمپلنت ها را نیز گذاشته ایم.

دندانپزشک متخصص کاشت ایمپلنت دندان, کاشت ایمپلنت, کاشت دندان, کاشتن ایمپلنت, کاشتن دندان, دندانپزشک کاشتن ایمپلنت دندان, پیوند استخوان فک, پیوند سینوس فک, پیوند استخوان سینوس فک, بازسازی استخوان تحلیل رفته, بازسازی سینوس فک, رفع تحلیل فک دندانپزشک ایمپلنت دندان, دندانپزشک زیبایی, لامینیت دندان, لمینیت دندان

بدیهی ست در صورت نیاز به بازسازی استخوان هزینه ی جداگانه از حداقل سیصدهزار تومان تا حداکثر یک و نیم میلیون تومان به هزینه ایمپلنت اضافه خواهد شد .

 

جهت گرفتن وقت و یا ارسال عکس و سوالات خود بجز سایت می توانید با پیام گذاشتن  در تلگرام مطب  ، واتس آپ ، وایبر یا لاین ما را همراهی کنید

شماره تلگرام و واتس آپ مطب :

 ۳۶۶ ۸۵ ۲۵ ۰۹۱۲

در صورت کلیک کردن برروی نام هریک از برندهای زیر 

می توانید به ریز قیمت ها ،تفاوتها و قابلیتهای هرسیستم و نحوه پرداخت و هزینه های ایمپلنت با هزینه روکش گذاشتن دندان تا هزینه کامل یک فک یا دوفک کامل با روکش  دسترسی پیدا کنید.

 

شما در این مطب می توانید یکی از ایمپلنتها را انتخاب نمایید:

ایمپلنت گروه متداول

این گروه از ایمپلنتها از ایمپلنتهای متداول در بازار ایمپلنت میباشند که عمدتا بدلیل حذف اسیدشویی ها و آماده سازیهای خاص سطح آن با قیمت مناسب در گروه ۳ قرار گرفته است 

۱- ایمپلنت SIC محصول سوئیس و آلمان

۲-ایمپلنت IHDE  سوییس

۳- ایمپلنت RITTER آلمان

 ۴- IDI فرانسه

ایمپلنت های TOP Level 1 

پیشنهاد اول ما به اشخاصی که به دنبال برندی جهانی هستند و کیفیت در مرحله ی اول برایشان حائز اهمیت است و یا دارای زمینه های

دیابت ، سابقه مصرف بالای سیگار ویا محدودیت زمان

ایمپلنتهایی از برند شناخته شده ی جهانی با

سابقه چند ده ساله مصرف جهت بیماران

امریکایی و اروپایی در آن کشورها با فناوری

انجام شده بر روی سطح ایمپلنت ها به همراه

برقراری اتصالی قدرتمند با استخوان  که  منجر به کوتاه تر شدن زمان جوش خوردن به استخوان و امکان بارگذاری سریعتر و یا همزمان نیز می گردد به همان نسبت در مقابل جدا شدن از استخوان در طول گذشت زمان مقاومت بیشتری را در اتصال به استخوان از نظر جدا شدن در شرایط خاص از استخوان  و طبعا ماندگاری بالاتری را در سالهای آینده می توانیم انتظار داشته باشیم . اولین پیشنهاد برند اشترومن سوئیس میباشد

۱- ایمپلنت  ITI  Straumann Roxolid  

SLA ACTIVE  سوئیس

آخرین دستاورد مرکز تحقیقاتی سوئیس در

۲۰۱۵ با امکان روکش در استخوان

سالم (ترجیحادر محل دندانی که حدود ۶۰ روز

قبل با ظرافت کشیده شده باشد)

با زمان جوش خوردن تنها پس از ۴۰ روزو

۲- ایمپلنت SPI INICEL سوئیس

   

ایمپلنت TOP Level 2, 3

ایمپلنت هایی که سالهاست در بازار ایمپلنت

حضور دارند و در کنار سابقه زیاد محبوبیت و

شهرت زیادی با قابلیت های سطحی بالایی دارند

 ۱- ایمپلنت رکسالید ITI SLA سوئیس

۲- ایمپلنت SPI سوئیس  با سطح SLA

و ایمپلنتهای اشترومن تیتانیوم که جزء گروه TOP LEVEL 3 قرار میگیرند

ایمپلنتی بی نظیر با اتصالی بسیار قدرتمند به

استخوان      

ایمپلنت گروه اقتصادی

این ایمپلنت تولید آلمان در کره میباشد که به نوبه خود از کیفیت بالایی برخوردار میباشد 

۱-ایمپلنت ANYRIDGE مگاژن آلمان درکره

۲- ایمپلنت LUNA کره

کاشت دندان بدون درد  و و حتی در شرایط مناسب استخوان بدون جراحی به صورت فلپ لس بدون برش یا بخیه زدن  در این مرکز تجربه کنید.در صورت نیاز به انجام بازسازی استخوان نیاز به جراحی میباشد.

زمان لازم برای نصب پایه های ایمپلنت برای تا دو سه پایه تنها در یک جلسه ۳۰ دقیقه ای کافی بوده و جهت نصب ۶ یا ۸ ایمپلنت یک فک حدود ۶۰ دقیقه زمان کافی میباشد .

ترجیحا بجای کشیدن و کاشت همزمان ایمپلنت بهترین زمان و بهترین شرایط برای نصب سریع و راحت ایمپلنت مخصوصا در مورد دندان های آسیایی و دندان های نیش وقتیست که دندانها و ریشه های خراب را کشیده باشید و پس از دو ماه و نیم تا سه ماه ایمپلنت نصب شود .

در صورت نیاز به انجام بازسازی استخوان نصب پایه ها با جراحی خواهد بود .

کاشت ایمپلنت, کاشت دندان, دندانپزشک کاشت ایمپلنت دندان, کاشتن ایمپلنت, کاشتن دندان, دندانپزشک کاشتن ایمپلنت دندان, پیوند استخوان فک, پیوند سینوس فک, پیوند استخوان سینوس فک, بازسازی استخوان تحلیل رفته, بازسازی سینوس فک, رفع تحلیل فک دندانپزشک ایمپلنت دندان

دندانپزشک کاشت ایمپلنت دندان - طراحی لبخند زیبا با لامینیت های دندانی - ارتودنسی

یکی از سوالاتی که در این مورد بیشتر پرسیده میشود  تفاوت ایمپلنتها  و علت تفاوت قیمتهای آنهاست

ایمپلنتها نوعا از آلیاِژ تیتانیوم ساخته شده اند و تفاوتهایی در شکل بدنه فرم  ظرافت و استحکام طراحی پیچ اتصال دهنده چگونگی طراحی رزوه های شیارهای ایمپلنت از نظر نفوذ در استخوان و ایجاد ثبات اولیه و از همه مهمتر ایجاد ویژگیهای خاص اضافه روی سطح ایمپلنتها میباشد که مثلا درمورد ایمپلنتهای سوییسی که از ایمپلنتهای پیشرو بازار ایمپلنت بابالای ۳۵ سال سابقه تولید میباشند نه اینکه صرفا قیمتشان بعنوان برند بودن  بالا باشد بلکه  با انجام مراحلی فنی و تکنولوژیک جداگانه روی سطح ایمپلنت تراش خورده با ایجاد حفراتی در سطح ایمپلنت آماده شده با فروبرده شدن ایمپلنت در اسید کلریدریک داغ توسط ربات سازنده و یا TPS کردن ( تایتانیوم پلاسما اسپری ) بصورت پاشیدن پودر تیتانیوم در خلا روی سطح ایمپلنت موجب ایجاد سطحی زبرتر که زیر ذره بین حالت میکروپروزیتی ( متخلخل سنگ پایی ظریف ) پیداکرده باشد و موجب سهولت نفوذ سلولهای استخوانی به داخل این حفرات ریز و ایجاد یکپارچگی ایمپلنت با استخوان و جوش خوردن موفق تر و با سطح پوششی با درصد بالاتر استخوان روی ایمپلنت در مقایسه با ایمپلنتهای بدون انجام عملیات در سطح آنها می گرددکه مثلا حتی بجای چهارماه زمان در بسیاری از ایمپلنتهای صرفا تیتانیوم و بدون کار روی سطح ایمپلنت در این ایمپلنتها حتی پس از حدود ۶ تا ۸ هفته اقدام به بارگذاری و نصب روکش مینماییم و از طرف دیگر تفاوت قیمت ایمپلنتها ناشی از مدت زمان حضورشان در بازار مصرف و پس دادن آزمایششان میباشد.

کاشت ایمپلنت, کاشت دندان, دندانپزشک کاشت ایمپلنت دندان, کاشتن ایمپلنت, کاشتن دندان, دندانپزشک کاشتن ایمپلنت دندان, پیوند استخوان فک, پیوند سینوس فک, پیوند استخوان سینوس فک, بازسازی استخوان تحلیل رفته, بازسازی سینوس فک, رفع تحلیل فک دندانپزشک ایمپلنت دندان

با توجه به  شرایط استخوان باقیمانده فک شما در عکس های رادیولوژی و آمادگی هزینه کرد شما وپیشنهاد ما براساس نوع برندهای متنوع موجود و نیز با توجه به حجم بالای مصرف ایمپلنت در این مطب و دریافت تخفیف در خرید عمده و انتقال این تخفیف به شما مراجعین محترم و نیز تعدیل منصفانه در اجرت پزشک در نصب ایمپلنت ها و ساخت روکش روی آنها در جهت عمومیتر کردن استفاده اکثر مردم از ایمپلنت ها با توجه به بالاتر بودن عمر این درمان در مقایسه با درمان های مشابه این قیمت ها ارائه می گردد.

 نکته مهم :

اینکه اگر چه در بسیاری از دندان ها بهتر است که دندان از دو ، سه ماه قبل ( به شرط عدم صدمه به استخوان اطراف دندان و با ظرافت ) کشیده شده باشد و محل آن از نظر لثه و استخوان زیرین ترمیم شده باشد در عین حال در بسیاری مواقع امکان کشیدن دندان ها و ریشه های فرسوده و نصب همزمان ایمپلنت وجود دارد که هزینه ای اضافی  بجز هزینه کشیدن دندان دریافت نخواهد شد.

ضمنا از آنجاییکه بر اساس جدیدترین مطالعات اساتید صاحبنظر جهانی  نصب ایمپلنت با انجام جراحی ظریف لثه و دید مناسب جراح بر نصب بدون کنار زدن لثه بصورت پانج ارجعیت داشته و نصب بصورت پانچ یا نصب بدون جراحی بعضا ریسک از دست رفتن و جوش نخوردن ایمپلنت و یا نصب با زاویه ناصحیح را در پی دارد فقط بعضا و در شرایط عرض کافی استخوان  می توان بدون جراحی و بدون بخیه اقدام به نصب ایمپلنت ها نمود.هزینه کامل ایمپلنت و روکش دندانهزینه کامل ایمپلنت و روکش دندان, کاشت ایمپلنت, کاشت دندان, دندانپزشک کاشت ایمپلنت دندان, کاشتن ایمپلنت, کاشتن دندان, دندانپزشک کاشتن ایمپلنت دندان, پیوند استخوان فک, پیوند سینوس فک, پیوند استخوان سینوس فک, بازسازی استخوان تحلیل رفته, بازسازی سینوس فک, رفع تحلیل فک دندانپزشک ایمپلنت دندان


Comments

هزینه ایمپلنت — ۶۴ دیدگاه

 1. با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر یکی از دندونای آسیاب فک بالا بدلیل نبود دندان کناری که قبلا کشیدم کج شده آیا راهی هست که این فضای مابین دو دندون رو ایمپیلنت کنم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

 2. با سلام آقای دکتر من میخوام کل دندانهای بالا را ایمپلنت کنم هزینه آن چقدر میشود

 3. سلام آقای دکتر آیا امکان پرداخت بصورت اقساط روهم دارید
  اگر دارید شرایط لطفا

 4. سلام این طرح درمان علمی و ماندگار نیست ما کار نمیکنیم
  سایتمون رو بخونین

 5. سلام
  بله
  علم ایمپلنت و بازسازی استخوان پیشرفت زیادی در جایگزینی در استخوانهای تحلیل رفته داشته ,
  لازمه که یه عکس cbct که یه ct اسکن ظریف فکه رو تهیه و بربمون به شماره
  ۰۹۱۲۲۵۸۵۳۶۶
  تلگرام کنید که نظر بدیم

 6. سلام خسته نباشید . فک بالا که فقط چهار تا پیم بخور و داندان هایش ثابت باشند چقدر هزینه دارد؟

 7. سلام خدمت آقای دکتر و همکارام محترم بنده شش ساله که دوتا از دندونای جلوم یکی بالا و یکی پایین تو تصادف افتاده و تو این مدت دندون مصنوعی متحرک داشتم میخوام بدونم الان میتونم ایمپلنت کنم یا خیر و ضمن اینکه ایمپلنت فاصله بین دو دندان رو پر میکنه یا نه؟ ممنونم

 8. سلام
  برای تشخیص به یک عکس رادیوگرافی تمام فک یا OPG داریم که برایمان میتوانید به شماره
  ۰۹۱۲۲۵۸۵۳۶۶
  تلگرام کنید که بررسی کنیم

 9. با سلام و خسته نباشید
  آقای دکتر متاسفانه به جز ۱۲ دندان جلویی من ۶ تا بالا و ۶ تا پایین، بقیه دندان های من شیری هستند و الان که ۳۲ سالمه هنوز از همین دندانهای شیری استفاده می کنم. در کودکی برخی از دندانهایم لق می شدند اما چون از افتادن دندان شیری می ترسیدم صبر می کردم و بعد از یک مدت لق دندان از بین می رفت. حدودا یک سال پیش یکی از دندانهای شیریم شکست و الان هم دندان شیری دیگرم. من دردی در این دندانهایم نداشتم. آقای دکتر من چند تا سوال داشتم آیا راهی برای ترمیم این دندانهای شکسته من که شیری هستند وجود دارد؟ اگر ریشه دندانهای دائمی در زیر دندانهای شیری من موجود باشند بعد از خراب شدن یا شکستن دندانهای شیریم آیا حتما باید این ریشه ها را بیرون بیاورم تا بتوانم از ایمپلنت و … استفاده کنم؟ اصلا ایا می توانم بعد از خراب شدن دندانهای شیریم (بدون نیاز به جراحی فک و … برای بیرون اوردن ریشه دندانهای دائمی اگر موجود باشد) از ایمپلنت استفاده کنم؟ حدودا عمر این دندانهای شیری تا چند سالگی من می باشد ؟ آیا ممکن است تا مدتها بتوانم از این دندانهای شیری استفاده کنم؟ من الان هیچ مشکلی از جمله درد و… در دندانهایم ندارم فقط دو تا از دندانهام شکسته و ظاهر دندانهایم بسیار زیبا هستند.
  آقای دکتر لطف می کنید اگر به همه سوالات من پاسخ دهید.
  با تشکر

 10. سلام
  چه مشکلی وجود داره که میخواین این درمان رو انجام بدین .

 11. با سلام خدمت دکتر محترم
  من به دلیل مشکلات پوسیدگی دندان که از بچگی داشتم چندتا ا دندونامو همون موقع عصب کشی کردم. ولی هیچ دندون کشیده شده ای ندارم. الان ۴-۵ تا از دندونام تاجشون رو از دست دادن. میخاستم بدونم باتوجه به اینکه ریشه دندونام هنوز باقیه میشه عمل افزایش طول تاج رو انجام داد و اینکه شما انجام میدین. اگه انجام میدین هزینه رو هم لطف کنید بفرمایین
  خیلی ممنون

 12. سلام بله میشود انجام داد گاهی وقت ها پس از گذشت بیش از حدود ۷ الی ۸ سال نیز به راحتی امکان ایمپلت داریم و گاهی اوقات پس از ۲الی ۳ سال نیاز به بازسازی کمکی استخوان هم زمان با نصب ایمپلنت داریم

 13. سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر هاشمی
  میخواستم بپرسم دندانی که ۲سال هست کشیدم رو میشه ایمپلنت انجام داد.

 14. سلام
  عکس رادیوگرافی ۳ بعدی رو به شماره تلگلرام مطب
  ۰۹۱۲۲۵۸۵۳۶۶
  ارسال کنین که نظر داده بشه

 15. سلام خسته نباشید جناب آقای دکتر من ۳ تا دندان دارم برای ایمپلنت کردن می خوام ایمپلنت امریکایی کنم دوتا از دندان های سمت راست پایین من بعل هم هست باید ایمپلنت بشه چسبیده به هم هست یکی دندان سمت راست پایین عقب عقب و یکی جلو آن بغل هم هست سمت راست و یک دندانم سمت چپ بالا باید ایمپلنت بشه شما از بین مارک امریکای کدام پیشنهاد می کنید برای من هنوز دندان هایم نکشیدم بکشم بهتره یا اول شما ببینید خودتون بکشید بهتره بعد ایمپلنت کنم قیمت ایمپلنت برای من چقدر میشه دوتا چسبیده بغل هم با روکش و یک تکی سمت چپ بالا با روکش هر ۳ تاش می خوام امریکایی بزارم ممنون می شم من دیابت نوع دو هم دارم باتوجه به شرایط دیابت من مرسی ایمیل برام بزنید یا تماس بگیرید ….. این شماره من برای راهنمایی من سن ۳۲ دارم

 16. باسلام.۳۰ساله هستم حدودا۷ساله کلابالاوپایین دندان عملی استفاده کردم عکس کاملی از فک بالاوپایین گرفتم گفتن استخوان هاتحلیل رفته وامکان ایمپلنت وجودنداره آیاهیچ راهی وجودداره؟غیرازایمپلنت کاردیگری میتوان انجام داد؟عاجزانه خواهشمندم توضیح کاملی بدهید.باتشکر

 17. در پاسخ به علی
  سلام لیست قیمت ها رو سایته
  اگه راهنمایی بیشتر میخواین باشماره های مطب
  ۰۲۱۲۲۲۲۵۲۵۱
  و
  ۰۲۱۲۲۲۷۶۶۹۲
  تماس بگیرین
  و یا روی شماره تلگرام
  ۰۹۱۲۲۵۸۵۳۶۶
  پیام بذارین راهنمایی خواهیر شد .

 18. با سلام
  بنده تمام دندونای بالاوپایینم راکشیدم اگه بخوام ایمپلنت بکنم هزینه اش چقدرمیشه؟

 19. در پاسخ به فائزه
  سلام اگه دندان تو استخوان گیر افتاده و در نیومده طبعا امکان ایمپلنت هم تا قبل از خارج کردن دندان نیست
  شاید کامپوزیت یا بریج انتخاب اول باشه
  البته امکان خارج کردن دندان رویش نیافته بازسازی و نصب همزمان ایمپلنت هم میتونه بررسی بشه

 20. سلامآقای دکتر میخواستم فرق ایمپلنت وارتودنسی رو بدونم؟؟؟ دوتا از دندون های من منظم درنیومدن میخواستم بدونم ایمپلنت خوبه یا ارتودنسی یا اینکه کامپوزیت ؟؟

 21. در پاسخ به مهدی
  سلام
  شرح کامل هزینه ها رو سایته
  اگه نیاز به توضیح بیشتری میبینید با مطب تماس بگیرید
  ۰۲۱۲۲۲۲۵۲۵۱
  ۰۲۱۲۲۲۷۶۶۹۲

 22. در پاسخ به رحمتی
  سلام زمان جوش خوردن ایمپلنت ها بسته به استخوان و نوع ایمپلنت بین ۱ تا ۴ ماهه

 23. در پاسخ به شیرین
  سلام میتونیم با ساخت پلاک مخصوص مانع از خالی موندن فضا برای اون مدت بشیم
  هزینه حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ بسته به تعداد

 24. در پاسخ به بهزاد
  سلام
  قیمت ها شفاف روی سایت اعلام شده
  برای توضیح بیشتر با مطب تماس بگیرید ۲۲۲۲۵۲۵۱ و ۲۲۲۷۶۶۹۲

 25. سلام اقای دکتر من دندانهای جلو فک بالا نیاز به ایمپلنت دارند از اینکه برای مدتی جای اونها خالی می ماند خیلی ناراحتم ایا برای این شرایط راه حلی هست اگه هست شرایط و هزینه رو می فرمایید ممنون

 26. سلام من براثر تصادف چهار دندون جلو فک بالامو از دست دادم از شما راهنمایی میخواهم
  فکمم شکسته در دوران لقاحت فکم هستم خواستم مدت زمان طول درمانی ایمپلنتو بدونم با تشکر

 27. سلام ،من دندوناي فك بالام كلا روكشه و دندوناي فك پايينم هم وضعيتش خرابه،بخوام كلي ايمپلنت كنم چقدر برام هزينه ميشه

 28. سلام خسته نباشين ميخواستممم ببينم من متاسفانه ٨تادندونم روكامل ازدست دادم ميخواستم
  واگه بخوام دندون جايگزين بكارم هزينه ٨تاباهم بااجرت همش چقددرميادبرام ممنون ميشم اگه جواب بدين

 29. در پاسخ به شهرزاد
  بله
  میشه به تنهایی یک دندان رو جداگانه روکش کرد

 30. با سپاس خواستم ببينم روكش تك براي يك عدد دندان هم داريد كه مجبور به تراشيدن دندان بغل نشم؟ لطف كنيد هزينه را بفرماييد

 31. در پاسخ به بابک
  سلام با توجه به تفاوت شرایط کار باید ویزیت یشین ولی حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ در نظر بگیرین

 32. در پاسخ به احد
  سلام سیگار خیلی مهم نیست
  کافیه ۳۰ تا ۱۰۰ روزی که ایمپلنت داره جوش میخوره تعدادش بشه ۳ تا
  ولی نیاز به یه عکس ۳ بعدی cbct داریم که پینا و ارتفاع استخوان موجود رو بدونیم
  که میتونیم اومدین براتون بنویسیم

 33. سلام خلیلی هستم بنده ۶ ساله که از دندان مصنوعی استفاده میکنم یعنی دندانه واقعی در دهان ندارم چه پیشنهادی میکنید آقای دکتر نقطه مهم هم اینه که سیگاری هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

 34. سلام من دوتا دندون جلویی میخوام روکش کنم دوتا دندونم عصب کشی شدند لطفا چقد هزینه میبره

 35. در پاسخ به نادیا.

  سلام می تونید پایه رو نصب
  و روکش رو در تایم دیگری نصب کنید
  البته گاهی وقت ها امکان نصب همزمان روکش هم داریم که ریسک جوش نخوردن بالایی داره

 36. سلام من ۲دندان کناری دندان عقل فک پایین سمت چپ را کشیدم و میخوام فقط یک دندان بکارم اگر از نوع متوسط بخوام انجام بدم کل هزینه چقدر میشه در ظمن فقط یک ماه در تهران خواهم بود .. میتونم ایمپلنت رو انجام بدم و روکش رو سفارش بدم پیش شما بعد روکش رو با خودم ببرم جای دیگه وصل کنم؟؟ ممنون میشم از جوابتون

 37. در پاسخ به m s
  سلام
  شما بر اساس نوع ايمپلنت شش عدد اتصال دهنده از قرار هر يك حدود ۲۵۰۰ تومان نياز دارين و حدود ۱۲ تا ۵۲۰ تومن بابت روكش ها و حدود ۳ جلسه يكساعته

 38. در پاسخ به نعمت
  سلام برای ساخت دوازده روکش تو فک پایین تون کلا ۶ تا پایه وافیه و برای ساخت ۱۲ روکش تو فک بالا حدود ۷ پایه
  پس شما هزینه ۱۳ پایه و ۲۴ روکش رو محاسبه بفرمایید.

 39. در پاسخ به نیما
  سلام میتونین پایین آدرس این صفحه قیمت های ۲۲ ایمپلنت رو با کلیک رو اسمشون ببینین
  drhashemi.com

  صفحه اصلی سایت

 40. در پاسخ به داریوش
  سلام ممنون از لطف تون
  با روش پرداخت جدید موجود روی سایت شما در هنگام نصب پایه ها حدودا نیمی از مبلغ درمان را خواهید پرداخت و الباقی را پس از جوش خوردن ایمپلنت در ئو نوبت می پردازید .
  موفق باشید.

 41. سلام نصب همه پایه ها در یک جلسه انجام میشه ولی برای نصب روکش ها سه تا جهار جلسه زمان نیازه هزینه ها در سایته و یا تماس بگیرین توضیح بدهند .

 42. سلام
  چسب موقت ایمپلنت تا شل نشده بمونه و گاهی چند ماه تا چند سال با همون چسب فیت میمونه
  موفق باشید .

 43. با.سلام.وتشکر از سایت مفیدتان.اقای دکتر من میخواهم کل دندانهامو ایمپلنت کنم چون اکثر دندانهای عقب که قبلا ترمیم کردم دوباره خراب شده ودندانهای پیشم هم چنگی به دل نمیزنه با توجه به ارزانترین نوع ایمپلنت حدودا ۲۵ میلیون باید هزینه کنم که برام سنگینه در شرایط حاضر ایا میتونم نصف انرا پرداخت نمایم الباقی را ماهیانه با چک کارمندی پرداخت کنم؟لطفا راهنمایی کنید چون واقعا از ترمیم دندونام خسته شدم.

 44. باسلام و عرض ارادت با عرض پوزش یک سوال دارم برای چسپ موقت روکش به اباتمنت ها چندوقت باید صبر کرد که برای چسب دائم بیاییم باسپاس واحترام

 45. سلام دوست عزیز
  در رابطه با رضایت شما از کیفیت اجرای نصب ایمپلنت و ترمیم سریع محل این نتایجیست که با تلاشهای زیاد بدست آمده و از این بابت به خود می بالیم و لطف پروردگار مهربان و محبت عزیزان میدانیم ولی هر ایمپلنت زیر لثه ترمیم شده به ارامی با شرایط خاص خود و نظر شرکت سازنده مثل ایمپلنت SPI سوئیس که میتوان در استخوان سالم فقط پس از ۲۰ روز بارگذاری کرد در حال جوش خوردن به استخوان است و نظیر شکستگی گچ گرفته شده که هیچ تکانی نباید بخورد باید طی مدت زمان ترمیم همچنان از ایجاد دفشار زیاد روی آن ناحیه خودداری و تا رسیدن زمان بارگزاری با سمت مقابل تغذیه نمایید.

 46. با عرض سلام من کل دندونای بالا و پایینو از دست دادم خواستم بدونم ایمپلنت برای من برای هر دندان یک پایه نیاز دارد یا یکسره و کامل انجام میشود؟

 47. سلام اقای دکتر ممنون از توضیحات کاملتان میخاستم بدونم من که ۹ تا پا ین دارم ۹تا بالا برای حداقل ۴تا پایین ۴تا بالا چقدر زمان لازم است با کمترین هزینه چقدرمیشه با محصولات کره ای از شهرستان باید بیام

 48. با سلام خدمت دکتر هاشمی گرامی

  ۴۹ روز پیش جراحی ایمپلنت را نزد جنابعالی انجام داده ام و منتظرم تا دوره ۴ ماهه آن منقضی شود .
  سوال : با توجه به اینکه عمل جراحی با دست توانمند شما بسیار خوب انجام شد و زخم لثه ها سریعا التیام پیداکردو حتی عوارضی چون ورم لثه در من مشاهده نشد , لطفن بفرمایید که آیا لازم است تا پایان ۴ ماه صبر کنم یا اینکه میتوان زودتر از موعد جهت تکمیل و قالب گیری روکش مراجعه کرد؟

 49. با سلام از دکتر هاشمی وکلیه دست اندرکاران سایت که اطلاعات کامل و مفید در خصوص هزینه های دندانپزشکی و….قرار داده شده ممنونم

 50. سلام
  برند ایمپلنتیوم کشور کره جنوبی ایمپلنت خوبیست ولی برای خواسته ای که شما دارید ایمپلنت SPI INICEL یا ITI sla active سوئیس پیشنهاد می شود .

 51. سلام خواهش میکنم ما مطلع بودن شما از چگونگی درمان و دانستن حدود هزینه خدمات درمان را حق مراجعین می دانیم . امیدوارم بتوانیم برای جنابعالی هم درمانی علمی متناسب و ماندگار انجام دهیم .

 52. توضیح عالی بود اما من متوجه نشدم که کل دندانهای من بجز ۵ دندان نیش جلو از فک پایین و از دندان عقل و کنار آن هر فک ۴ دندان جمعا ۱۳ دندان که کم کنیم هزینه مابقی کاشت و ایمپلنت چقد میشه ؟متشکرم جناب دکتر

 53. با سلام:لطفاََدر خصوص برندimplantium ساخت کشور کره مطلب بنویسید و قیمت این ایمپلند به همراه روکش را اعلام فرماید.
  درصورت وضعیت خیلی خوب فک بالا آیا امکان کاشت و نصب دو واحد دندان ۱و۱ در طول مدت یک ماه وجود دارد؟
  متشکرم

 54. با سلام جناب آقای دکتر خیلی متشکر که تمام راهنماییهاو قیمتها را در سایتتان گذاشتید وآنهایی که بخواهند ایمپلنت انجام دهند با دید باز این کار را انجام می دهند البته استدعا دارم یک کار خوب که حتماهم بادقت انجام خواهد شد چون وقتی سایت شما را دیدم ومطالعه کردم جای بسیار تقدیروتشکر دارد . در صورتی که یک کار ارزشمند به مردم ارائه کردد. چون من به خیلی از دوستان تبلیغ کارتان را کردم به زودی خود بنده هم خدمتتان برای ایمپلنت خواهم رسید. با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *