دندانپزشکی زیبایی چرا؟

همانگونه که از نام آن بر می آید این شاخه از دندانپزشکی به علت علاقه و نیاز مردم و با توجه به گرایش فطرت انسانی به زیبا دوستی پدید آمده است.

دندانپزشکی زیبایی در معنای خاص خود شاید کمتر از یک دهه در کشور ما قدمت داشته باشد , لیکن این هنر از سال ۱۹۴۰ در کشور هایی نظیر امریکا چشم به جهان گشود . در آن زمان این علم مختص هنرپیشگان و افراد مهم و بسیار ثروتمند بود , ولی هم اکنون تقاضای داشتن لبخند زیبا ازهر طبقه ای بسرعت جواب داده میشود . در معاشرت روزمره زندگی افرادی که با شمـا برخورد می کنند پس از رد و بدل اولین جمله های احوالپرسی از آنجایی که چشم مخاطب به دهان گوینده دوخته خواهد شد , نخستین جزء صورت که هدف بیننده قرار میگیرد , محدوده دهان میباشد و آن قسمت از دهان که اولین جرقه را در ذهن مخاطب ایجاد میکند , دندانهای جلو گوینده است , لذا برای ایجاد اولین جرقه ارتباط (گفتاری – دیداری) ابتدا به ساکن مخاطب زیبایی گوینده را از محدوده لبخند وی قضاوت خواهد کرد .بنابراین مشاوره با دندانپزشک زیبایی می تواند شما را در این راه یاری دهد.

البته این مطلب از ذهن خود فرد گوینده نیز پوشیده نیست و عامل عدم اعتماد به نفس درصحبت کردن و ایجاد ارتباط موثر و یا خندیدن با لبهای بسته در کسانی که دندانهای نازیبا دارند همین است چه بسا ارتباطات عاطفی و احساسی عمیق که می توانستند منجر به تشکیل یک زندگی موفق شود که به علت نارضایتی یکی از طرفین از لبخند نازیبای طرف مقابل و تاثیر آن در نازیبایی چهره فرد منجر به جدایی شده است،چه مشاغل و موقعیتهای عالی زندگی که به همین علت ازدست رفته اند با داشتن دندانهای زیبا قضاوت مردم نسبت به شما فوق العاده تغییرخواهد کرد . همیشه درنظر داشته باشید که مردم اطراف شما زیبایی شما را می بینند و از ان تعریف میکنند ولی ایا نازیبایی ها را نمی بینند که صحبتی از ان به میان اورند یا شرم حضور بیننده باعث این مطالب است،قطعا چنین است به همین دلیل اگر خودتان به ایینه اعتماد ندارید از نزدیکان صمیمی خویش تقاضا کنید تا شما را راهنمایی کنند.

توجه داشته باشید ممکن است دندانهای شما دچار درد وناراحتی یا حساسیت نباشد ولی

فرم،شکل و رنگ آنها دارای نازیبایی باشد.

دندانپزشک متخصص کاشت ایمپلنت دندان

میدانیم که لبخندی زیبا اولین مرحله پذیرش فرد به آغوش اجتماعی فعال است و بالطبع اعتماد به نفس ، تاثیرگذاری و جذابیت شخص با دندانهایی زیبا دو چندان می شود. 

زیبایی دندان های شما تخصص ماست.