ایمپلنت نوبل بایوکر NOBEL BIO CARE سوئد

ایمپلنت نوبل بایوکر NOBEL BIO CARE سوئد

تولید در کمپانی densplay کشور امریکا

  از مطرح ترین ایمپلنت های جهان از 1950

سایت کمپانی nobel bio care:

https://www.nobelbiocare.com/au/en/home/products-and-solutions/implant-systems.html

ایمپلنت-nobel-biocare

ایمپلنت-nobel-biocare

در این سیستم برای فک پایین به مدت 20 روز و فک بالا 30 روز باید از نصب پایه ها بگذرد سپس مرحله آشکارسازی و بعد از 15 روز قالبگیری انجام می شود.

هزینه پایه در جلسه اول و بعد از جوش خوردن هزینه اباتمنت و آشکارسازی و 15 روز بعد هزینه قالبگیری می بایست توسط بیمار تسویه شود در واقع طبق جداول بالا هزینه در سه مرحله پرداخت می شود.

نوع روکش از جنس متداول کروم سرامیک می باشد که در صورت تقاضای بیمار جهت روکش های زیبایی و وجود امکان ساخت هزینه آن جداگانه برآورد و اضافه خواهد شد .

بدیهیست در صورتی که بعضی نقاط دهان نیاز به بازسازی و تزریق پودر استخوان و پیوند استخوان داشته باشد به این مبالغ اضافه و در همان جلسه ویزیت به شما اعلام خواهد شد .

کاشت ایمپلنت, کاشت دندان, دندانپزشک کاشت ایمپلنت دندان, کاشتن ایمپلنت, کاشتن دندان, دندانپزشک کاشتن ایمپلنت دندان, پیوند استخوان فک, پیوند سینوس فک, پیوند استخوان سینوس فک, بازسازی استخوان تحلیل رفته, بازسازی سینوس فک, رفع تحلیل فک دندانپزشک ایمپلنت دندان

ایمپلنت نوبل بایوکر NOBEL BIO CARE سوئد


Comments

ایمپلنت نوبل بایوکر NOBEL BIO CARE سوئد — 2 دیدگاه

 1. سلام
  در مطب خانوادگی دندانپزشکی تخصصی کاشت ایمپلنت دندان ما

  بیش از 20 نوع ایمپلنت معتبر جهانی

  یک عدد ایمپلنت با روکش و اجرت پزشک و لابراتوارتماما از یک میلیون و دویست و هفتاد هزار تومان1.270.000 تومان جهت یک ایمپلنت برندcmi کره
  تا مبلغ چهارمیلیون و هشتصدو هفتاد هزار تومان 4،870،000 تومان جهت ایمپلنت برند برتر ایمپلنت SPI INICEL سوئیس در اختیار شماست .

 2. 4870000 تومان هزینه کل دندان های فک پایین هست یا برای فقط یک دندون فک پایین ؟
  مممنون میشم توضیح بدید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *